Відеореферендум

ВІДЕОРЕФЕРЕНДУМ

СКАЖЕМО „НІ!” РЕЖИМУ ВНУТРІШНЬОЇ ОКУПАЦІЇ УКРАЇНИ!

Всеукраїнська Організація „Тризуб” імені Степана Бандери закликає всіх українців підтримати Відеореферендум по припиненню повноважень пРезидента Януковича та Верховної зРади!

За ініціативи громадянського руху „Спільна Справа” та низки делегатів Народної Ради 11 листопада в Україні розпочинається перший в світі політичний відеореферендум. Його мета — припинення повноважень президента Януковича та Верховної Ради VI скликання.

Для того, щоб взяти участь в референдумі достатньо записати відеозвернення до президента і парламенту, в якому необхідно пояснити своє небажання й надалі терпіти їхнє перебування при владі. Текст звернення довільний, проте закінчуватись звернення має однаково: „Вас звільнено! Забирайтесь геть!”.

Після цього відеозапис розміщується в YouТube з поміткою „відеореферендум”.

До такого кроку ініціатори змушені були вдатись після блокування владою всіх спроб громадян провести референдум з припинення повноважень президента і парламенту у традиційний спосіб.

Ініціатори планують зібрати три мільйони звернень з тим, щоб продемонструвати світові реальний рівень незгоди українців з правлінням режиму Януковича.

„Спільна Справа” наголошуює, що такий відеореферендум матиме не лише суспільні, але й правові наслідки, оскільки відповідно до ст.69 Конституції України народне волевиявлення реалізується не лише через вибори та референдуми, а й через інші форми безпосередньої демократії.

Увага! Підписуємо усі петицію про демонтаж запорізького Сталіна

Увага! Підписуємо усі петицію про демонтаж запорізького Сталіна

Posted on 2011.11.11 at 15:51
Tags: , Петиція тут:
http://www.petitions247.net/signatures/stalin/

Політв’язень Едуард Андрющенко, що відсидів три місяці у СІЗО за звинуваченням у спилі голови попереднього запорізького Сталіна і зараз перебуває під судом, вважає, що цей збір підписів може бути не марним, оскільки навіть місцева влада налаштована проти цього пам’ятника, і їй потрібно дати поштовх для прийняття відповідного рішення.

Від себе додам, що Сталін серед катів України не має собі рівних, адже катувати через нього українців продовжують через майже 60 років після його смерті.

Нижче — звернення з цього приводу молодих патріотів, які спиляли голову попередньому Сталіну.

«Шановні Запоріжжя та мешканці всіх куточків України! Закликаємо вас не лишатися байдужими та поставити свій підпис під колективним листом громадян до міського голови Запоріжжя. Це той випадок, коли ми дійсно маємо шанси добитися ліквідації ганебного для міста та всієї країни пам’ятника завдяки зверненню до міської влади.

Рік тому ми не словом, а ділом виразили своє ставлення до ката України. Після цього ми зазнали репресій, три місяці провели у слідчому ізоляторі, досі перебуваємо у стані обвинувачуваних. Тим не менше, ми не відмовляємося від власних переконань та надалі чітко дотримуємося своєї позиції: пам’ятникам злочинцям не місце на нашій землі. Комуністи обіцяють стріляти в кожного, хто посягне на їхнього ідола. Тому зараз необхідна максимальна консолідація всіх українців, аби ми досягли своєї мети і не дозволили паплюжити запорізьку землю. Кожний громадянин, що не втратив совість, має приєднатися до нашої ініціативи. Тоді переможемо! Слава Україні!

Абрамів Василь (Івано-Франківська область),
Андрющенко Едуард (м. Запоріжжя),
Вишнюк Віталій (м. Харків),
Зануда Олексій (Київська область),
Лабайчук Василь (Тернопільська область),
Онуфрійчук Анатолій (м. Харків),
Пономаренко Юрій (м. Харків),
Таран Пилип (м. Харків),
Хмара Роман (м. Харків)»