Херсонські студенти замахнулися на святе: президента

«Я не знаю іншої держави…»

Posted on 2012.03.03 at 12:21
Всі вже знають, що у Херсоні затримали студентів за розклеювання листівок проти Януковича.

ВЕРСІЯ МІЛІЦІЇ:

Молоді люди були затримані під час розклеювання листівок, в яких, як зазначається в протоколі затримання, «в грубій і образливій формі висміюється глава держави»… Всього у студентів вилучили 19 листівок.
Зі студентів також взяли пояснення, після чого їх відпустили.

«Студенти навіть не були затримані, тільки доставлені до райвідділу міліції для дачі пояснень. У міліції вони були 2-3 години, після чого їх відпустили. Якихось подальших процесуальних дій з цього приводу не проводилося, кримінальна справа не порушувалася. Тільки в день затримання проводилася перевірка за фактом розклеювання листівок і джерел їх появи», повідомила керівник Сектора зі зв’язків із громадськістю УМВС у Херсонській області, полковник міліції Олена РЕНКАС.

http://www.unian.net/ukr/news/489429-u-hersoni-zatrimali-studentiv-yaki-vismiyuvali-yanukovicha.html

ВЕРСІЯ ХЕРСОНСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА СЕРГІЯ ЯНОВСЬКОГО:

Щодо студентів порушено кримінальну справу за ст. 196 ч. 2. (Групове хуліганство) Запобіжний захід – підписка про невиїзд.
За словами ректора цього ВНЗ (ХНТУ) Юрія Бардачева, студентам загрожує відрахування в разі прийняття судом рішення про протиправність їх дій.
За деякими даними, студенти були затримані міліцією і передані співробітникам СБУ.
Вчора вночі в гуртожитку був проведений обшук. Сусіди по гуртожитку повідомили, що шукали копіювальну техніку. Самі «злочинці» в гуртожитку не ночували.
Студенти також повідомляють, що їх попросили не розповсюджуватися про інцидент.

http://maidan.org.ua/2012/03/hersonski-studenty-zamahnulysya-na-svyate-prezydenta/

http://bilozerska.livejournal.com/