Міліція продовжує старанно закуповувати засоби захисту

13/09/2012

Міністерство внутрішніх справ придбало 19 тис. 180 бронежилетів за 16 млн. грн. бюджетних коштів

Згідно з повідомленням у «Віснику державних закупівель», договір був підписаний між МВС і ТОВ «Матеріалознавство» 6 вересня 2012 року.

Компанія підрядник зобов´язана поставити 3180 бронежилетів спеціального класу захисту і 16000 другого класу захисту на загальну суму 15 млн. 920 тис. 448 грн.

Поставка буде здійснена протягом 2012 року в смт. Васищеве, Харківська обл.

Бронежилети повинні захищати від куль калібром 7,62 та 9 мм та поранень холодною зброєю. Купівля здійснюється за рахунок державного бюджету.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Міністерство внутрішніх справ закупило автобуси для перевезення затриманих і водомети на загальну суму 27 млн. грн., а також загороджувальні турнікети на суму 3,5 млн. грн. і засоби індивідуального захисту: шоломи, щити, щитки для рук і ніг на загальну суму понад 11,5 млн. гривень.

Також нагадаємо, що начальник Управління масових і спортивних заходів Департаменту громадської безпеки МВС Олег Матвейцов повідомив, що закупівля спецтехніки та засобів індивідуального захисту планувалася під Євро-2012, але у зв´язку з порушенням термінів проведення тендерів закупівлі проводяться зараз, і будуть проводитися надалі.

Міліція готується до виборів, закуповуючи водомети та автозаки на 27 млн

31 серпня 2012р.

Міністерство внутрішніх справ закупило автобуси для перевезення затриманих та водомети на загальну суму 27 млн грн

Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Так, МВС у ході відкритих торгів уклало низку договорів на постачання автотранспортних спецзасобів на загальну суму 27 млн 766 тис. 830 грн.

Згідно з угодою з прилуцьким ТОВ «Завод Пожспецмаш», МВС отримає 6 водометів на базі вантажного автомобіля КАМАЗ за 14 млн 700 тис. грн. Автомобіль-водомет має конструктивно складатися з чотирьох основних частин: базового автомобіля з доопрацьованою кабіною, відсіку насосної установки та цистерни для води, заднього відсіку. Технічним завданням вимагається наявність систем захисту коліс, паливного бака, елементів освітлювальних приладів, ґрати на вікнах, а також встановлення систем аудіо- та відеозапису, автономного електропостачання. Водомет має розстрілювати струмінь води на відстань від 10 метрів у площині під кутом 350 градусів, при цьому не підпускати до себе правопорушників ближче, ніж на 2,5 метри.

ТОВ «Техкомплект» з Києва за 11 млн 977 тис. 680 грн поставить 20 автомобілів для перевезення затриманих та ув’язнених на базі автобусів ПАЗ 4234. Спецавтобус повинен забезпечити можливість перевезення не менше 21 осіб, взятих під варту із забезпеченням повної ізоляції та перевезення їхніх особистих речей, а також конвою в кількості 6 осіб (включаючи водія) та виконання ними своїх службових обов’язків.

А ТОВ «Харківська автомобільна торгова компанія» 5 автомобілів для перевезення затриманих та ув’язнених на базі ГАЗ-3302 за 1 млн 89 тис. 150 грн. Дана «Газель» має забезпечити можливість перевезення 7-ми осіб, взятих під варту з утриманням 4-х людей в загальній камері і 3-х осіб в одиночних камерах із забезпеченням їхньої повної ізоляції, а також конвою в кількості 5 осіб.

Всі закупівлі фінансуються за рахунок державного бюджету. Постачання спецтехніки буде проведено в період з серпня по листопад 2012 року.