2 червня всі до Київської міської ради

30 травня 2013 року було опубліковано рішення Конституційного Суду України, згідно з яким вибори до Київської міської ради та вибори очільника столиці перенесено на 2015 рік. З цього приводу народний депутат України, голова Київської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрій Іллєнко зазначив, що таке рішення було очікуваним, проте воно є політично заанґажованим та юридично абсурдним за суттю.

«Таке рішення суду було очікуваним, адже всім зрозуміло, кому нині підпорядковується Конституційний суд. Проте воно відкрито є політично заанґажованим, юридично абсурдним та продиктованим із Адміністрації Президента. Зрозуміло, що влада, яка боїться киян і виборів у столиці, пішла на цей ганебний крок задля того, аби уникнути приниження від стрімкого програшу на виборах її ставлеників на чолі з Поповим. Але тепер своє слово має сказати київська громада. Бо тільки вона може захистити свої базові конституційні права та змусити владу змінити позицію», – заявив Андрій Іллєнко.

«Ми закликаємо всіх небайдужих, усіх киян та усіх українців прийти 2 червня о 16:00 до Київської міської ради та показати владі позицію щодо проведення виборів у столиці. Тільки так ми доведемо, що дійсно є громадянами, а не бидлом, яке може терпіти зневажливе ставлення до себе. Кияни мають право обирати собі свою, народну, київську владу!» – наголосив Андрій Іллєнко.