Анегдот з майдану

До помешкання вривається бандит. Там двоє — подружня пара. Він чоловіка примушує лежати на підлозі і починає гвалтувати дружину. Дружина, отямившись, кричить:
— Любий, не піддавайся на провокації! Тільки мирний протест!
Чоловік не витримав, встає і починає гучно кричати:
— Банду геть! Банду геть! Банду геть!
Бандит закінчив усе, зібрав коштовності і гроші, зібрався йти і каже:
— Дуже поважаю Ваш протест, я обов’язково розгляну Ваші вимоги!!!
І під крики «ганьба!» покинув помешкання…

Звернення Юлії Тимошенко щодо жорстокого побиття Тетяни Чорновол

Я звертаюся зараз до кожної людини, яка не втратила відповідальності за власну країну та вважає своїм святим обов’язком зберегти Україну для сьогоднішніх та прийдешніх поколінь.

Дійте! Ми – великий народ і ми маємо всі сили та можливості себе захистити.

Сьогодні вночі ледве не вбили, жорстоко, по-фашистськи, понівечили, утопили у власній крові Танюшу Чорновол. Найсміливішого, найвідчайдушнішого, професійного, а головне чесного і безкомпромісного українського журналіста. Вона в останній час стала одним з авторитетних голосів гідності нашого Майдану.

Я хочу у вас запитати: ви дійсно вірите, що після її самовідданої, жертовної боротьби на Майдані проти владної банди, її просто, як каже офіційна пропаганда, випадково побили випадкові хулігани? Ми готові повірити також та проковтнути, що активіст Мазуренко, який після звірячих побоїв «Беркуту» помер у лікарні — просто захворів на пневмонію? Ми готові повірити, що сотні людей понівечені під час кривавого побоїща 30 листопада – це законні дії «Беркуту» проти провокаторів, що щоденне побиття до півсмерті найактивніших бійців Майдану, спалення їх машин та залякування їх сімей – це просто побутові непорозуміння активістів Майдану зі своїми недоброзичливими сусідами? Ми готові повірити, що Янукович – це людина з якою можливо говорити про покращення в країні за круглим столом і що ось-ось він приведе нас до Європи? Якщо ми в усе це віримо, а головне все це їм пробачаємо та спускаємо з рук – то ми, як народ, варті такої рабської долі, яку вони нам пропонують!!!

Скільки ми ще будемо лише співати на Майданах пісні та перетворювати біду у свято?! Боріться і дійте! Йдіть уперед! Мирно, але сильно!

Сьогодні ледве не вбили Таню Чорновол і це мусить стати останньою краплею крові, останнім проявом жорстокості по відношенню до нашого народу, який ми всі допустили своєю бездіяльністю.

Відповідальність за зрив Євроінтеграції, за повну здачу України у рабство Кремлю, за звіряче побиття дітей на Майдані 30 листопада, за щоденні розправи з активістами Майдану, за криваве насилля над Танею Чорновол і за все, у що перетворили нашу європейську країну і життя українців, несе персонально Віктор Янукович і ніхто більше! Якщо ми – народ, якщо ми віримо в свої сили, якщо ми маємо гідність, якщо ми ще не зламалися і не збираємося здаватися – повставайте та дійте, а не перетворюйте Майдан в місце модної тусовки!

Я пропоную:

Перше: П’ятому каналу чесних новин сьогодні припинити всю рекламу та в режимі нон-стоп повідомляти народу України про звіряче побиття Тані Чорновол, про смерть майданівця Павла Мазуренка, про жорстокі щоденні репресії проти громадських діячів по всій Україні та в постійному режимі скликати народ на 19:00 на Майдан.

Друге: прямо з Майдану треба розпочати мирну ходу в лігвище новоявленого тирана, в Межигір’я, та розташуватися там мільйонною силою з мирною вимогою оголошення негайних позачергових президентських виборів. Вам дає таке право п’ята стаття Конституції.

Третє: треба негайно на Майдані оголосити склад нової високопрофесійної високоморальної Центральної виборчої комісії та під мирним тиском мільйонного активу Майдану примусити Верховну Раду затвердити новий склад ЦВК, якому буде довіряти народ.

Четверте: треба негайно публічно сформувати технічний, професійний, моральний перехідний уряд України. Склад такого уряду з широким представництвом громадськості мусить сформувати та публічно оголосити Майдан. Під мирним тиском Майдану треба примусити Януковича та діючий деморалізований парламент затвердити та допустити до роботи цей новий український Уряд, який мусить працювати до обрання нового Президента України. Дострокові парламентські вибори зараз не на часі. Після обрання нового Президента треба буде змінити всю центральну та місцеву владу та повністю реформувати країну. Але, якщо Янукович залишиться на посаді до 2015 року, все добре та справедливе в країні буде неможливим.

П’яте: повністю скоординуйте свою роботу між громадянським суспільством та політиками, налагодьте щохвилинну комунікацію з демократичним світом та силовиками України, щоб унеможливити репресії проти мирних громадян.

Ви зобов’язані мирно прийти в гості до Януковича в Межигір’я, якщо він не йде до вас на зустріч. Ви зобов’язані примусити його вас почути! Ви зобов’язані примусити його призначити уряд та ЦВК, яким ви всі довіряєте та вибороти дострокові вибори Президента, на що ви маєте повне право. Ще раз підкреслюю: парламентські вибори зараз не на часі.

Але ви не маєте жодного права залишити Україну в такій біді, в такому безвихідді, в такій ганьбі. Нас просто ніколи не зрозуміють наші діти, нам просто ніколи не пробачать цього наступні покоління.

Менше слів, більше мирних, але сильних дій та вчинків!

Захищайте Україну! Для цього прийшов критичний час. Безумовно ви можете не прийняти до уваги моє звернення, але я зобов’язана зробити все, що можу, знаходячись у в’язниці.

Слава Україні!

Юлія Тимошенко,
Качанівська колонія,
м. Харків,
25 грудня 2013 року

ЧИ ПОВТОРЯТЬ ОПОЗИЦІОНЕРИ ДОЛЮ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ?

На жаль, багатьох українських політиків історія нічого не вчить. Можливо, вони погано вчилися в школі, а потім не знайшли можливості займатися самоосвітою. А можливо, вони так звиклися із нинішньою політичною системою, що не хочуть робити висновки, адже, проаналізувавши минуле, доведеться щось змінювати, щоб не повторити долю своїх попередників.

Нинішня ситуація у країні значною мірою нагадує реалії Національно-визвольних змагань 1917-1920 років. Тоді також спостерігалося масштабне національне піднесення, котре, одначе, було зведене нанівець через недолугість тогочасного політичного проводу. Були тоді і «провокатори» – справжні українські патріоти, котрі прагнули рішучих змін на користь української нації, але ці прагнення обливалися холодною водою «офіційних батьків народу» на кшталт Винниченка або Грушевського. Одним із яскравих прикладів такого «провокаторства» був знаменитий виступ «полуботківців» влітку 1917 року.

Всезнаюча «Вікіпедія» говорить про цей виступ наступне: «Виступ полуботківців – збройний виступ вояків Другого українського імені гетьмана Павла Полуботка козачого полку та членів Українського військового клубу імені Полуботка з метою проголошення незалежності України, що відбувся у ніч з 4 (17) на 5 (18) липня 1917 року… Політичними причинами заколоту стала нерішуча національна та військова політика Української Центральної Ради. У вирі повстання опинилися понад 10 тисяч озброєних вояків та більша частина киян. Тим не менш, завдяки злагодженим та скоординованим діям Центральної Ради та керівництва Київського військового округу (КВО), виступ було придушено, а його учасників вислано на фронт».

Розчаровані нерішучістю Центральної ради, «полубківці» пішли ва-банк. На кону, з одного боку, було власне життя, з іншого боку були національні інтереси. Політичні імпотенти із Центральної ради в той час розраховували на переговори з російським урядом Керенського і прагнули «автономії» у складі єдино-неділимої «демократичної» Росії. У «полуботківцях», натомість, проснувся голос козацької крові, і вони прагнули всього, що їм належить… Шкода, що тодішні «провокатори» не знайшли в собі рішучості знести Центральну раду і проголосити власну військову диктатуру. Якби так сталося, то Україна, ймовірно, не знала б трьох Голодоморів, а в світовій історії не було б сторінки під назвою «70 років існування радянської імперії»…

Але сталося так, як сталося. Центральна рада відправила українських героїв на Румунський фронт і ще пів року гралася у автономію. Незалежність УНР була проголошена запізно – лише тоді, коли значна частина наших земель була окупована московсько-більшовицькими бандами. Через кілька днів після проголошення незалежності відбувся героїчний бій під Крутами – кілька сотень українських юнаків своєю кров’ю хоч якось спокутували національні гріхи «батьків народу».

Сьогоднішня опозиція дуже нагадує діячів Центральної ради. І тоді, і зараз політичний провід не бажав і не бажає мислити революційно, по-націоналістичному. Тоді соціал-демократичні політики не наважувалися на проголошення незалежності, а також не усвідомлювали потреби власних збройних сил. Зараз демоліберальна партійна опозиція висуває досить обережні вимоги і боїться діяти з належною радикальністю. Замість чіткого проголошення головної вимоги (негайного усунення від влади Януковича та його кліки) – «тактичні ігри» на кшталт відставки Азарова (це, по суті, те ж саме бажання «автономії» з боку Центральної ради). Замість активних наступальних дій – стояння на Майдані та безкінечні пісні та танці, внаслідок чого протестувальники лише деморалізуються (адже неможна безкінечно стояти чи танцювати знаючи, що ніяких радикальних змін це не принесе).

Добре, що внутрішньо-окупаційний режим Януковича діє напевно із більшою нахабністю, ніж тодішній російський уряд Керенського. Бандитська влада не йде навіть на елементарні, тактичні поступки. Азаров продовжує бути прем’єром, винні у побитті мирних мітингувальників не покарані, Янукович літає в Москву і продає Україну кремлівським карликам. Ба більше, кілька днів тому, під час перевиборів, злочинний режим знову підтвердив, що не буде поступатися власними позиціями. Після цих масштабних фальсифікацій навіть найнаївніші ілюзії мали б розвіятися. Проте опозиція продовжує дурити людей і не пропонує суспільству революційного сценарію зміни влади.

Як пам’ятаємо, за гріхи Центральної ради розплатилася уся Україна. Самі ж «батьки народу» покрили себе ганьбою. Дехто емігрував на Захід і уже там лицемірно вдавав із себе «героя» та «державного мужа». Ті ж самі Винниченко та Грушевський повернулися до радянської імперії з «челобитною», чим поповнили перелік власних злочинів. Опозиціонерів, якщо вони не врахують помилок своїх попередників, чекає не краща доля. Режим Януковича досить прямолінійний, тож дехто із представників опозиції піде вслід за Ю. В. Тимошенко. Хтось інший пристосується до панівного режиму. Усі вони – втратять шанс увійти в українську історію як справжні національні лідери. За їхні провини знову буде розплачуватися увесь український народ…

Але! Народ має шанс навести порядок у власній державі і без демоліберальних поводирів. Зараз, як і тоді, козацький дух проснувся, і новітні «полуботківці», стоячи сьогодні на барикадах, думають про те, як завтра Україна стане нарешті українською. Від оборони до наступу, від загонів самооборони до повстанської армії – лише один крок. Народ втомився чекати, і завтра може знести не лише бандитську владу, але й слабку опозицію. Головне за таких умов – не допустити нової отаманщини.

Сьогодні українська опозиція стоїть, фактично, поміж двох вогнів – режимом Януковича та революційно налаштованими масами. Українці повинні продовжувати боротьбу незалежно від того, як поведе себе опозиція. Проте якщо опозиція підтримає протестні настрої, внесе у свої стратегію та тактику достатню порцію революційного націоналізму – наша перемога стане дуже близькою.

Відтак, враховуймо помилки минулого. Пам’ятаймо і про героїчні, і про ганебні сторінки нашої історії. Якщо нові Крути будуть неминучі, не біймося їх. Однак намагаймося усе ж прийти до нашої перемоги, консолідуймося довкола ідеї Національної революції, діймо принципово і упевнено, адже з нами – Правда, і з нами – Бог!

Іван СОЛОДОВНИК

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІДЕРІВ МАЙДАНУ

Нинішня революційна ситуація в країні поклала на вас величезну відповідальність за долю усієї нації. Виправдати той величезний кредит народної довіри, котрий ви маєте, – це ваш головний обов’язок. Не виправдати його – значить здійснити зраду, за яку рано чи пізно доведеться відповідати.

Ми вітаємо ті зміни, котрі ви продемонстрували протягом кількох останніх днів, те, що ви починаєте діяти з більшою революційною послідовністю. Сама бандитська влада змушує вас і усіх українців чітко усвідомити, що якісь «мирні переговори», торги із нею неможливі. Режим внутрішньої окупації на чолі з Януковичем – це зграя розбійників і шулерів, котрі звикли нав’язувати власні правила гри, але потім їх не дотримуватись. Режим внутрішньої окупації на чолі з Януковичем – це кліка виродків, котра діє методами сили і обману. Перемогти їх можливо лише тоді, коли ми будемо грати за власними правилами і диктуватимемо те, чого ми хочемо.

Відтак, переговори і пошук «консенсусу» з режимом Януковича – це зрада. Мінімальні вимоги на кшталт відставки уряду Азарова – це шлях в нікуди. Бачачи подібну «скромність» у вимогах, чинна влада лиш заохочується до реваншу. Якщо ж під тиском народу вона й задовольнить ці вимоги, то лише для того, щоб демобілізувати населення, а потім завдати удару у відповідь.

Ми закликаємо вас діяти з позицій сили і диктату, а не випрошування! Людського ресурсу, наявного зараз у Києві, і, тим паче, тих людей, котрі з’їдуться до столиці в неділю, цілком достатньо, щоб кардинальним чином змінити долю нашої країни. Цим кроком є проголошення нелегітимності чинної влади і створення революційних органів правління.

Привладна банда сьогодні деморалізована. Щури тікають із тонучого корабля, щоб уберегти власні нікчемні шкури від справедливої народної відплати. Процес розкладу охопив не лише вертикаль влади та Партію регіонів, але й силові органи, зокрема міліцію. Армія та СБУ перебувають в очікуванні. Використовуймо це! Сильніше тиснімо на владу злочинців! Завдаваймо Системі відчутних ударів, і вона розвалиться! Давайте ставити виродків, котрі узурпували владу, перед доконаними фактами! Саме так куються Великі Історичні Перемоги!

Нашою програмою має бути:

  • Ліквідація режиму внутрішньої окупації. Оголошення вищого керівництва поза Законом. Відставка і арешт В. Януковича та його найближчих посіпак (зокрема злочинців з уряду, МВС тощо).
  • Проголошення революційного правління: скликання Національних зборів, створення Революційного Уряду, перебирання всієї повноти влади в Україні.
  • Денонсація договорів підписаних з Російською Федерацією, що суперечать Конституції України.
  • Повна і всеохопна люстрація. Революційне очищення нашого суспільства від ворогів України. Заборона діяльності Партії регіонів, КПУ та інших бандитських об’єднань.
  • Скликання Конституційної Асамблеї.
  • Звільнення всіх полонених режиму внутрішньої окупації (http://kvp.in.ua/?p=427).
  • Утвердження національного народовладдя.
  • Підписання асоціації з ЄС, деколонізація, дерусифікація та декомунізація України.
  • Переформатування СБУ та включення до її складу дієвих учасників націоналістичного руху (зокрема бійців «Правого сектору»).

Не варто вести перемовини з бандитами! Не варто орієнтуватися виключно на існуючу юридичну базу та конституційне поле. Творімо нову правову дійсність, силове поле якої дозволить нам реалізувати вище окреслені пункти.

Нація не здобуде нічого, якщо боротиметься за ЩОСЬ, а не за ВСЕ, що їй належить. Зійдемо на манівці рабського жебракування і компромісів – програємо. Триматимемося вузького шляху Національної революції – навіки змінимо долю Вітчизни! І нехай нашу Боротьбу благословить Господь!

Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош

Головний командир ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Андрій Стемпіцький

Заява громадської ради при Херсонській обладміністрації

У другий день зими на позачергове засідання зібралась громадська рада при обладміністрації. Пов’язано це з останніми подіями у країні.

Щоб уникнути будь-яких провокацій та закидів щодо заангажованості, засідання вирішили провести на нейтральній території. А саме у приміщенні планетарію. Після обговорення члени ради затвердили остаточний варіант звернення до херсонців, Верховної Ради та Генеральної прокуратури.

Громадська рада при Херсонській обласній державній адміністрації “глибоко обурена подіями, які відбулися у Києві на Майдані Незалежності у ніч на 30 листопада і вимагає їх повного, об’єктивного негайного розслідування”.

Представники херсонської громади засуджують “допущене насилля, здійснене українською владою проти мирних громадян України в Києві та інших містах України”. Тому вимагають від Генеральної прокуратури ретельного розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності всіх винних у скоєнні злочину під час подій з перешкоджання громадянам у проведенні мирних зібрань у період 29 листопада до 2 грудня 2013 року в столиці. Від Верховної Ради – відправити у відставку Кабінет Міністрів України та ініціювати імпічмент Президента. А від органів влади – забезпечення права громадян на мирні зібрання та протести.

Також громадська рада закликає “всіх жителів Херсонщини, учасників мирних зібрань, представників всіх політичних партій та інститутів громадянського суспільства не допускати насильства, не піддаватись на провокації, об’єднатися і дати рішучу відсіч злочинним діям влади у будь-який дозволений Конституцією спосіб”.

Про владу

Де порада? Де рятунок?

А мені англієць — друг:

«Кожен нарід владу має

Відповідно до заслуг!»

 

Добре! Хай! Ловлю на думці.

Досить місій і заяв!

Кожен нарід владу має

Ту, яку не постріляв.

Ні панів, ні властей – Київ 2013

Гурт наших хлопців постійно перебував у перших лавах протистояння сьогодні (1 грудня) вдень у Києві. Викладаємо текстовий звіт та фото й відео, зняті іншими учасниками протесту.

Нарешті дістались зв’язку і можемо викласти звіт.

123456
Адміністрацію штурмували разом з іншими суспільними діячами, самоорганізованими у загони народної помсти. Опозиція “зливає” нас до біса у страхові втратити вплив на становище, опозиційні хвойди верещать про провокаторів та іншу маячню. Потім нас травили газом, після роздачі міліціянтам кийків – понеслось, люди почали відступати Інститутською, машин швидкої допомоги було немало, розбирали кладку, щоб кидати її у ворогів народу. Як наслідок – не один десяток ушкоджених голів покидьків в однострої.

Гурт наших хлопців постійно перебував у перших лавах, навіть коли почався відступ у самому пеклі, на передньому краї зіткнення було близько 30 бійців, і увесь склад наших товаришів – серед них, окрім кількох дівчат, що вели допоміжну діяльність та промивали постраждалим від газу очі. Для подальшої боротьби радимо усім одягати респіратори чи протигази.

Одуріла партійна опозиція намагалась нападати на нас та інших, захищаючи міліцію, котра доволі кумедно трусилась, коли у неї відбирали щити.

Увесь цей час сотні тисяч людей слухали опозиційні байки на Майдані, де брехлива та лицемірна мерзота, що зве себе опозицією, побоюючись, що народний протест випаде з їхніх рук, звинувачувала нас та інших соціальних активістів у провокаціях.

Повідомлення від іншого товариша:

Під час сутички з беркутом ми були у перших лавах, під’їхав трактор, котрий міг чавити лягавих, але придурки з ліберальної опозиції стрибали під колеса з вигуками “провокатори”, “міліція з народом”.

Беркут застосовує шумові гранати, газ, було дуже багато побитих людей, дівчат. На початку зіткнення кидали піротехніку, відбирали щити. Опозиція усе зливає, каже, ніби там усі були провокатори та проплачені. Відступаючи, ми поширили дві пачки листівок з порадами НВ щодо боротьби з ворожим ладом та необхідності самоорганізації та взаємодопомоги.

Усі наші люди цілі, старались триматись купи, оборонялись та обороняли пліч-о-пліч, разом відходили, прикривали тих, хто відступав, відбили кількох таких же щирих людей. Серед особового складу втрат немає, трохи пом’яті і залиті сльозоточивим газом.

НАРОДНА ВОЛЯ