Корчинський про лідерів опозиції

 

Дмитро КорчинськийМи звикли до дурості керманичів парламентської опозиції, проте, ще не звикли до такої підлості.

Добре, ви не згодні з тим, що краща частина української молоді штурмує адміністрацію зека (це той, якого «геть»), то не беріть в цьому участі, відморозьтеся, як ви завжди це робите. Киньте їх, як ви кинули до того багатьох політв’язнів, які не балакали, а діяли.

Натомість, ви об’являєте найсміливіших людей «тітушками», провокаторами, найманцями якогось Клюєва. Один з лідерів опозиції Інна Богословська заявила, що це розігрується сценарій Кремля.

Ви опустилися до того, що вимагаєте в ментів розганяти, заарештовувати й бити українську націоналістичну молодь.
Петро Порошенко, чим ви кращий за Януковича?

Ви оббріхуєте одних і брешете всім іншим, бо боїтеся, що люди переоріентуються на нових, молодих, сміливих вождів.
Не сподівайтеся, вам вірять дедалі меньше, нові вожді вже тут.

Ви опозиційні начальники, зрадили не лише радикальну молодь, ви зрадили всіх, хто нині повірив вашим закликам усунути кримінальний режим і вийшов на вулицю.
Ви повели їх знову на Михайлівську, слухати ваші промови, ви залишили їх на Майдані співати пісні, ви за їхніми спинами зараз домовляєтеся з оточенням Януковича про переформатування влади, де ви будете банкувати.

В усьому світі влаштовують страйки, щоб вивести людей на вулицю, натомість ви виводите людей на вулицю, щоб, як ви кажете, влаштувати страйк.

Браття й сестри, я закликаю вас всеодно лишатися на майданах і продовжувати протест. Якщо ми всі, хто вийшов сьогодні будемо сміливі й наполегливі, жодні опозиціонери не врятують Януковича.

Дмитро Корчинський

Корчинський про лідерів опозиції: 1 комментарий

 1. Уважаемый Дмитрий !

  Немного познакомился с Вашей биографией, хотя бы для того, чтобы понять, почему Корчинским пугают не только детей, но и взрослых?!

  Мне же, допустим, импонирует взгляд и прямота высказиваний по отдельным событиям и группам.

  Но хотелось поделиться своими мыслями и услышать других: «как Вы понимаете текст статьи 5 Конституции Украины»? Начните с первых двух слов и делее по коментариям Конституционного суда.

  Пишите либо украинским, либо руским

  Жду ответа на мой E-mail: miko-2@bk.ru
  Представлюсь за вторым разом. Всего Вам наилучшего.

Обсуждение закрыто.