Відкрите звернення до в.о. Президента України Олександра Турчинова

25 квітня  2014р.
Дмитро Ярош

Судячи з заяв та ультиматумів офіційних речників Кремля, бачачи зухвале невиконання ним Женевських угод та враховуючи концентрацію на наших східних кордонах ударних угруповань путінської армії, до широкомасштабного військового вторгнення Росії в Україну можуть лишатися лічені дні.

В цій ситуації єдиною можливістю змусити агресора відмовитися від своїх намірів є загроза загальнонародної партизанської війни проти окупантів. Втім, не виключаю, що навіть це не зупинить кровожерного шизофреніка Путіна, отже ми маємо бути готові прийняти бій і виграти цю війну.

Звісно, наш народ на Майдані довів, що здатен з щитами і коктейлями Молотова героїчно протистояти снайперам і автоматникам, але зараз ми просто не вправі допустити ситуацію, коли українці, захищаючи своїх дітей і майбутнє, з голими руками йтимуть на російські танки.

Відтак українська влада має негайно розпочати масове озброєння наших громадян, зокрема добровольчих патріотичних формувань, до складу яких тільки в Дніпропетровській області вже записалося понад 10 тисяч українців.

У зв’язку з цим я звертаюся до верховного головнокомандувача: пане Турчинов, погоджуючись на виконання обов’язків президента обступленої ворогом України, Ви мали усвідомлювати всю ступінь відповідальності, яка лягає на Ваші плечі. І сьогодні виключно від Вашого рішення залежить, ціною якої крові буде оплачена наша боротьба та перемога українського народу.

Саме сьогодні, залишивши партійні амбіції та символіки і взявши до рук зброю, ми, патріоти України, всі її свідомі громадяни, маємо стати єдиним організмом, єдиною Українською народною армією, що буде діяти злагоджено та впевнено, покладаючись на Бога та спираючись на плече побратима.

Не забувайте, що, м’яко кажучи, помилки опозиції призвели до сотень жертв серед українських громадян, котрі повстали проти режиму Януковича. Не зробіть нової помилки, внаслідок якої можуть загинути десятки тисяч українців.

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош

Россия готовится к большой войне

24 апреля министр обороны России Сергей Шойгу провел заседание Коллегии министерства обороны Российской Федерации, на котором объявил о начале учений общевойсковых соединений Южного и Западного военных округов. Военные эксперты по итогам совещания заявили, что Россия готовится к большой войне на Западе.

 

Россия готовится к большой войне

В зале заседания минобороны журналисты заметили последнего начальника Генерального штаба СССР, вышедшего в отставку 20 лет назад, в 1994 году. Оказалось, что 78 летний Владимир Лобов вновь на действительной военной службе, в звании генерала армии, слушает Шойгу на Коллегии министерства обороны РФ.

 

 

Справка на генерала Лобова.

В 38 лет он стал генералом, а спустя некоторое время – начальником Генерального штаба Вооруженных сил СССР, первым заместителем Министра обороны СССР. Его имя стоит рядом с такими прославленными полководцами, как Б.М. Шапошников, К.А. Мерецков, А.М. Василевский, Г.К. Жуков, которые в разные годы возглавляли мозговой центр Вооруженных сил СССР – Генеральный штаб.

 

В середине 1981 года В.Н.Лобов получил приказ – подготовить войска армии к маневрам “Запад-81”. В них участвовали новейшие войсковые структуры, техника и вооружение: несколько сотен самолетов и вертолетов, около 1000 орудий, более 2000 танков, несколько тысяч БМП, и вся эта техника и живая сила реально стреляла, реально наступала, реально вела разведку, реально закапывалась и реально шла в наступление. Атака осуществлялась в бронированных боевых порядках под разрывами своих снарядов. Маневры длились около 10 суток. На долю командующего и его товарищей выпало настоящее боевое управление войсками и огнем. На этих маневрах присутствовало руководство страны и министерства обороны, все военные руководители государств-участников Варшавского договора.

 

За ходом маневров “Запад-81” наблюдали страны НАТО. Учения должны были убедить Запад в том, что он не устоит под мощью удара советской военной машины.

 

Практик танковых клиньев, перед которым стояла задача за две недели дойти до берегов Атлантики. Генерал, появление которого в руководстве ВС РФ сопоставимо по масштабам с назначением товарища Молотова Наркомом Иностранных Дел Российской федерации.

 

«Возвращение в МО РФ военно-начальника СССР такого ранга, идеолога и практика советской военной школы, означает только одно — Российская Федерация, действительно, серьёзно готовится к полномасштабной войне и это последний намёк Западу, что в случае необратимого развития событий речь может пойти не о расчленении Украины по Днепру, а о расчленении Европы по Ла-Маншу», — пишет автор «Военного блога» Александр Соколов.

«Белорусский партизан»

Суботник на Майдані

subbot

У суботу, 5 квітня, о 12:00 на Майдані Незалежності розпочнеться суботник. Громадські організації, які брали активну участь в революційних подіях останніх місяців, – у тому числі й «Правий сектор», – знову зберуться в центрі Києва. Цього разу – для наведення порядку на головній площі країни та прибирання сміття.

Захисні споруди, зведені активістами Майдану, виконали свою функцію. Усі, хто хотів сфотографуватися на згадку про революцію на їхньому фоні, змогли це зробити. Час повертатися до мирного життя, готуватися до Великодня. А напередодні цього свята, як відомо, треба прибирати своє помешкання, своє подвір’я, і – своє місто.

Запрошуємо всіх активістів Майдану, усіх киян взяти участь у суботнику!

Інформаційний підрозділ «Правого сектора»